Területi agronómus

Views 612

Leírás

Cégünk, a Corteva Agriscience™ elkötelezett a mezőgazdaság iránt. Olyan pilléreken nyugszik, amelyek biztosítják az üzletág stabilitását. A Pioneer vetőmag nemesítésben valamint a DuPont és a Dow cégek növényvédelem területén meglévő erősségeinek ötvözésével a mezőgazdaság kiváló kutató-fejlesztőit és két évszázad tudományos eredményét és szaktudását hasznosítjuk.

A  PIONEER  HI-BRED  MAGYARORSZÁG  Kft. a Corteva cégcsoport tagjaként munkatársat keres Baranya vármegye dél-nyugati részébe Területi  Agronómus pozícióba megbízási jogviszonyban.

Olyan agrármérnök, növényvédelmi szakmérnök, növényorvos végzettségű jelöltek jelentkezését várjuk, akik szívesen részt vennének termékeink partnerekkel történő megismertetésében.

Főbb feladatok, munkák:
•    Kapcsolattartás a partnerekkel
•    Termékek ismertetése a partneri látogatások során és a cég által szervezett rendezvényeken

Az álláshoz tartozó elvárások:
•    agrármérnök, vagy növényvédelmi szakmérnök, vagy növényorvos végzettség
•    jó kapcsolatteremtő képesség
•    dinamikus és precíz munkavégzés
•    saját gépkocsi használat (költségtérítés ellenében)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
•    Néhány éves termelési, - vagy a szakmában eltöltött értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:
•    versenyképes díjazás
•    szakmai továbbképzés

Állás, munka területe(i):
•    Mezőgazdaság, Környezet
•    Agrármérnök
•    Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
•    Értékesítés, Kereskedelem
•    Értékesítési munkatárs

Jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre:
Területi agronómus állás, munka: PioneerHi-Bred Magyarország Kft., Rugalmas munkavégzési hely | Profession

Álláshirdetés kategória további hirdetései